Müşterilerimizin hedef kitlesini ikna etmek için, geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini ve doğru mecraları kullanarak entegre iletişim yapıyoruz. Yaratıcılığı, güvenilirliği ve şeffaf ilişkiler kurmayı yüceltiyor; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlıyoruz.

 

Markalama / Strateji Geliştirme / Sosyal Medya Pazarlama ve Dijital Pazarlama Yönetimi / Grafik Tasarım ve Reklam Tasarımı / Web Sitesi Tasarım / Dijital Medya Planlama ve Satın Alma E-Ticaret Yazılım Geliştirme.

 

Tam hizmet ajansı olarak iş hacminizi büyütecek stratejiler ve pazarlama deneyimleri tasarlayıp, onların hayata geçmesini sağlıyoruz. Birlikten kuvvet doğar diyerek yola çıktık. Size, ürünlerinize, markalarınıza kreatif ve aynı zamanda sonuç odaklı destekler sunan, deneyimli, çalışkan, cesur, yenilikçi ve ileriye dönük düşünen deneyimli yol arkadaşlarıyız. Sim Kreatif ve Dijital Ajans çatısı altında tasarımı, innovasyonu, dijitali, analitiği, medikali, köklü ajans deneyimlerini, satış ve pazarlama tecrübelerini bir araya topladık.

BİZ KİMİZ? Size, ürünlerinize, markalarınıza kreatif ve aynı zamanda sonuç odaklı destekler sunan, çalışkan, cesur, yenilikçi ve ileriye dönük düşünen, deneyimli yol arkadaşlarıyız.

HEDEFİMİZ NEDİR? Kreatif ve Dijital Reklam Ajansı olarak iş ortaklarımızın, düşünce ve çözüm ortağı olmak!

 

NELER YAPIYORUZ? Sektörünüzdeki yenilikleri takip ederek; “ÜRÜN, HİZMET, PORTFÖY ve PROJELERİNİZ” için rakiplerinizin önüne geçerek büyümenize katkıda bulunacak fikir, görsel, iletişim stratejisi ve deneyimler tasarlıyoruz. Dijital medyada ve TV, radyo, dergi, gazete, açık hava gibi geleneksel mecralarda en efektif şekilde görünmeniz için medya stratejilerinizi belirliyor, dilerseniz medya satın alma hizmeti sunuyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ? Başlangıç noktasında, sektörünüzde ayrışma yaratacak yol haritasını sizinle belirliyoruz. Elimizdeki verileri analiz edip, değerlendirme yapıyoruz. Bu hedefe ulaşmanızı sağlayacak, pazarınıza uygun, ayrıştırıcı iletişim ve medya stratejilerini ortaya çıkarıyoruz. Hedeflediğiniz sonuca ulaşmanızda katkıda bulunacak kreatif projeler ve müşteri deneyimleri tasarlıyoruz. KPI ve numerik sonuçları analiz ederek değerlendirme yapıyoruz. Hiç yılmadan “daha da iyisini nasıl yaparız?” diye önce kendimize iyice soruyoruz; sonra bulduğumuz fikir ve önerileri sizinle paylaşıyoruz. Hep daha yaratıcı, hep daha inovatif yaklaşımları öğrenmek ve uygulamak bizim tutkumuz.

 
DEĞERLERİMİZ: Güvenilirlik, dürüstlük, ileri görüşlülük (vizyonerlik), işimize olan saygı ve tutkumuz.

 

MOR TAN AJANS ANONİM ŞİRKETİ dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan MOR TAN Medya, her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir. 120’den fazla markanın 250’den fazla projesini aynı anda yöneten MOR TAN Medya, bugüne kadar 100 milyardan fazla reklam erişimi sağlamıştır. Aynı zamanda ‘Google Partners’ olan MOR TAN Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 12’den fazla ödüle layık görülmüştür. MOR TAN Medya ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır.